З приходом літа починається пляжний сезон, а дівчата вперше за рік дістають купальники з шафи. Деякі актуальні минулого року моделі купальників вже не мають попит в цьому році. Якщо ви ще не вибрали собі костюм для плавання в цьому сезоні - ми підкажемо вам, на які купальники варто звернути увагу.

Купальник на одне плече

Купальник на одне плече - чудовий вибір у 2022 році. Він підкреслює жіночні форми, акценує увагу на тендітних ключицях та приковує до себе погляди!

Цілісний купальник з глибоким вирізом

Любителькам суцільних купальників слід звернути увагу на моделі з глибоким вирізом на грудях. Такий костюм візуально робить фігуру більш витягнутою.

Купальник з високою талією

Висока талія в купальнику нагадує нам про стиль ретро, який дуже затребуваний в цьому році. Висока талія - це комфортно, практично і дуже стильно.

Яскравий купальник

gallery-image

З усіх кольорів і візерунків наймоднішими у 2022 році вважаються яскраві купальники. Не бійтеся експериментувати і надягати купальники яскравого червоного, зеленого, коралового, яскраво-синього кольорів. Яскравий купальник добре підкреслює засмагу і виділяє дівчину в натовпі на пляжі.

Купальник з бахромою

Купальник з такою незвичною деталлю обов'язково приковує до себе погляд. З ним ви відчуте себе героїнею фільму!