Ніколи не пізно оновити свій гардероб та додати в нього декілька актуальних предметів одягу. Задля цього в Bezbrendu знайдеться маса варіантів як для поціновувачів елегантної класики, так і для прихильників спортивного стилю.

Аби ви не розгубилися при виборі нового літнього образу, пропонуємо 5 мастхевів, без яких точно не обійтися.

 

Лляна сукня

Сукні з легкого, екологічного та практичного льону – справжній must have літнього гардероба.

 

Більше кольору

Улітку бажання додати до свого гардероба якнайбільше яскравих кольорів лише зростає. Безліч барв, якими прикрашає себе природа у цей період, немовби натякає на урізноманітнення палітри образів. Ми радимо зробити ставку на зелений, помаранчевий та рожевий кольори.

 

Патріотична футболка

Футболка – універсальний солдат літнього гардероба. Цього сезону робіть ставку на ті, що гріють душу й висловлюють підтримку Україні.

 

Велосипедки

Занадто короткі шорти лишилися в минулому. У сучасному світі їх замінили велосипедки. Довгі, короткі, однотонні або з принтом, такі моделі здатні стати ідеальним супутником літніх образів, адже їм до снаги будь-які поєднання.

 

 

Розслабленість у всьому

За останні декілька місяців комфорт став однією з найважливіших потреб. Bezbrendu створили безліч варіантів розслаблених костюмів у піжамному стилі чи вільних суконь з натуральних тканин.