Взимку та наприкінці осені, звичайно, всім нам хочеться затишних домашніх посиденьок з чашкою какао або чаю. Але все ж, активний зимовий відпочинок, на кшталт, катання на ковзанах, лижах, зимова рибалка або звичайні прогулянки холодним містом, змушують нас вдягати на себе все більше і більше одягу. Для таких випадків, у Bezbrendu є чудове рішення аби уникнути переохолодження.

 

Термобілизна – це предмет одягу, який відповідає за відведення вологи від тіла і забезпечує оптимальну терморегуляцію під час занять спортом чи під час щоденного носіння.

 

Як вибрати термобілизну?

Правило номер один: не використовуйте бавовняну термобілизну. Бавовняні тканини надто добре вбирають та утримують вологу. Найважливіша функція термобілизни – відведення цієї вологи.

Зверніть увагу на білизну із поліестеру. Цей матеріал дуже швидко сохне, тому чудово підходить для активного відпочинку. Як правило, такий одяг підходить для температур від +15 до -10, хоча є й такі, які можна носити і до -30. Поліестер приємний до шкіри, мало важить та має високу опірність до зносу.

Обрати розмір термобілизни краще, примірявши її. Проте, якщо ви замовляєте онлайн, бажано ретельніше ознайомитися із розмірною сіткою, яка присутня в карточці товару. Термобілизна повинна щільно облягати тіло і створювати відчуття «другої шкіри». При цьому, вона не має сильно передавлювати або висіти.

Якщо ви не знаєте, якого кольору краще обрати термобілизну, то хочемо звернути увагу на моделі нейтральних кольорів (білого, нюд, чорний, темно-зелений), так як вони, якщо випадково будуть помітні з-під вашого одягу, не надто привертатимуть на себе увагу. Проте, звичайно, потрібно враховувати і власні вподобання.

Отже, ми перерахували основні поради, які допоможуть вам правильно обрати термобілизну. Якщо хочете купити термобілизну вигідно – запрошуємо в інтернет-магазин одягу Bezbrendu, де представлений вибір чоловічої та жіночої термобілизни. А якщо у вас залишилися запитання – зателефонуйте нам і ми допоможемо вам обрати найкращу модель.