Скандинави відомі тим, що дбають про довкілля, намагаються мінімізувати свій вплив на нього. Вони люблять природу, тому намагаються її зберегти всіма доступними способами. Мабуть саме це і вплинуло на зародження так званого скандинавського стилю, який відрізняється своєю універсальністю, практичністю та  екологічністю. Проте з іншого боку він може здивувати яскравими кольорами, найекзотичнішими поєднаннями принтів, фактур та фасонів.

 

В цій статті ми спробуємо у шести пунктах розповісти чим саме нам так подобається скандинавський стиль та чому ми рекомендуємо звернути на нього увагу.

 

Лаконічність

Перше, що помічаєш, розглядаючи одяг чи лукбуки скандинавських дизайнерів – простота та лаконічність у крої та силуеті. Прямі светри та джемпери, класичні сорочки чоловічого крою, злегка розкльошені штани та спідниці, прямі сукні без зайвих елементів. Скандинавські бренди не люблять асиметрії та химерних форм, вони намагаються мінімілізувати кількість деталей, які можуть ускладнювати та ускладнювати вигляд одягу.

 

Груба підошва

Скандинавки вважають, що немає кращого взуття, щоб збалансувати дівочу сукню, ніж черевики на грубій підошві. Це поєднання неймовірно відтіняє жіночність та тендітність. Саме тому ми всіма руками за те, щоб додати цю річ у свій гардероб.

 

Монохром

Більшість скандинавських дизайнерів віддають перевагу монохромним вбранням. У колекціях марок домінують чорний, білий та сірий кольори. Іноді можна побачити бордовий чи коричневий. Дизайнери рідко поєднують колірні блоки, за основу найчастіше вони беруть білий та чорний кольори – головні у мінімалізмі.

 

Практичність

Ще одна відмінна риса скандинавського стилю в одязі – практичність. Базовий гардероб включає светри великої в'язки, прямі штани, жакети, чоловічі черевики та взуття на плоскому ходу.

 

Натуральні матеріали

Скандинавські дизайнери намагаються використовувати натуральні матеріали: шерсть, кашемір, шовк, бавовну, льон, шкіру, замшу. Це набагато екологічніше ніж використання синтетики, а також не можна не відмітити те, що натуральні матеріали значно приємніші для тіла.

 

Крупна в’язка

Жилети, светри та трикотажні поло були основою скандинавського гардеробу до того, як вони перекочували на американську it-сцену. Додайте до свого гардеробу в'язану річ з об'ємним силуетом або цікавим малюнком — наприклад, барвистою смугою або градієнтним мохером.